bidel
11 بهمن 1401 - 13:55

بهره‌برداری از 14 پروژه راهداری در دهه فجر

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 14 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 148 میلیارد تومان و یک پروژه بخش خصوصی با اعتبار 196 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جعفر قزوینیان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه بهره‌برداری از مجتمع خدماتی الماس غرب در حوزه بخش خصوصی و عملیات روکش محور ترانزیت زنجان-میانه با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان از مهمترین پروژه‌های آماده افتتاح در دهه فجر است. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان افزود: روکش آسفالت محور سلطانیه –خدابنده، ابهر-خدابنده، ابهر-نیکوئیه- مرشون، محور دندی(حوزه ماهنشان)، زنگیل‌آباد و تعریض و بهسازی نوع 2 محور خدابنده – حصار، ساماندهی و تعریض محور شریف آباد – نورین از پروژه‌های آماده افتتاح این اداره کل در ایام الله دهه فجراست. 

وی ادامه داد: همچنین در این ایام بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی اوچ تپه- آقکند، ساخت راه روستایی قره باطالاق، کلوچ آباد، ابدالر، خلج و روستای اینچه پایین در لیست پروژه‌های آماده افتتاح است

قزوینیان گفت: این پروژه‌ها با 148 میلیارد و800 میلیون تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

پایان پیام/73004

منبع: فارس
شناسه خبر: 1009877