bidel
11 بهمن 1401 - 11:55

اجرای ۱۵ هزار برنامه‌ در دهه فجر در استان مرکزی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۰ هزار برنامه اجرا شد، گفت: امسال نیز اجرای ۱۵ هزار برنامه‌ با رویکرد تبیینی پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام هادی خلیلی ظهر امروز در نشست خبری با گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد:‌ این ایام،‌ ایامی تاریخی و مبارک پیروزی خون بر شمشیر، تجلی و تقواست.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین لازمه حکومت صالحان از ابتدای خلقت بشر تا امروز وجود حاکم صالح در رأس امور است افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تشکیل حکومت صالحانی است که در رأس آن مقام معظم رهبری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: انقلاب اسلامی این زمینه را ایجاد کرد که طاغوت را نفی کنیم و هر آن دستوری که غیر از مبانی دین خداست کنار بگذاریم.

خلیلی با اشاره به فرارسیدن ایام دهه فجر ادامه داد: مجموعه‌های مربوطه و ستادهای شهرستانی اول دی ماه جلسات را آغاز کردند و برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های دهه فجر در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ۲۵ کمیته تخصصی استانی و ۱۲ ستاد شهرستانی راه‌اندازی و وظایف آن‌هامشخص شد که شامل کمیته‌های تخصصی اصناف و بازاریان و فعالان اقتصادی، کمیته مذهبی هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی و قرآنی،کمیته ایثارگران، کمیته بسیج و نیروهای مسلح، کمیته حوزه و روحانیت، کمیته دانشجویی و دانشگاهیان، کمیته زنان و خانواده، فضاسازی و مدیریت شهری، کودک و نوجوان و... می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۰ هزار برنامه اجرا شد، خاطرنشان کرد: امسال نیز اجرای ۱۵ هزار برنامه‌ با رویکرد تبیینی پیش‌بینی شده است.

خلیلی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر مانند سال‌های گذشته از گلباران بیت تاریخی امام(ره) در خمین و حجره طلبگی ایشان در مدرسه سپهداری(حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک آغاز می شود، اضافه کرد: نواختن زنگ انقلاب، برگزاری میهمانی لاله‌ها در ۶۴۸ نقطه استان، برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، برگزاری یادواره شهدا، نشست‌های خاطره‌گویی و...  و در نهایت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۵۰ نقطه استان از جمله برنامه‌هایی است که در دهه مبارک فجر پیش‌بینی شده است.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 1009517