bidel
22 آذر 1401 - 23:47

مدیران تنگستان خواسته‌های مردم را جدی‌تر دنبال کنند

بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: مدیران شهرستان تنگستان خواسته های مردم را پیگیری و دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی عصر سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان با اشاره به اینکه دشمنان بر روی جوانان جامعه سرمایه‌گذاری کردند، اظهار داشت: ظرفیت اصلی بیانیه گام دوم انقلاب مربوط به جوانان است باید با سپردن نقش به جوانان، بیانه گام دوم انقلاب را به خوبی اجرایی کنیم.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: اغتشاشات اخیر و تحرکات و اظهارنظرهای افراد خاص، ناشی از نبود بصیرت است و وظیفه مهمی که مدیران به عنوان یک امر راهبردی باید دنبال کنند، روشنگری در راستای گام دوم انقلاب است.

وی بیان کرد: باید یک شبکه عظیم مردمی شامل خانواده آموزش و پرورش و فرهنگیان، دانشگاه، روحانیون، بسیج و …برای شناخت وضع موجود ایجاد شود تا خطرات پیرامونی در درون و بیرون جامعه را دفع کنیم.

لطفی خاطرنشان کرد: گاهی اوقات درخواست‌هایی از طرف مردم می‌شود که مدیران به درستی اقدامات و برنامه‌های خود را به مردم منتقل نمی‌کنند و این موردی تأکیدی برای مدیران شهرستان است که خواسته‌های مردم را دنبال کنند.

مقام عالی دولت در تنگستان ضمن تاکید بر لزوم شناخت کامل از گذشته، حال و آینده جامعه‌، توجه به کلیدواژه‌های مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری را مهم دانست.

منبع: مهر
شناسه خبر: 909520