bidel
12 بهمن 1401 - 12:14

مراسم گلبانگ انقلاب در گرگان/ دانش‌آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب اسلامی هستند

استاندار گلستان گفت: دانش‌آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب اسلامی هستند و بدون شک تعلیم و تربیت اصلی مهم و اساسی برای داشتن جامعه‌ای پویا و بصیر محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی‌محمد زنگانه صبح امروز در مراسم گلبانگ انقلاب که در سالن ورزشی امام علی(ع) آموزش و پرورش گرگان، اظهار کرد: دانش‌آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: بدون شک تعلیم و تربیت اصلی مهم و اساسی برای داشتن جامعه‌ای پویا و بصیر محسوب می‌شود.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: دانش‌آموز عالم و آگاه قطعا جامعه‌ای پویا و شاد خواهد ساخت.

زنگانه افزود: شور و نشاط دانش‌آموزان در گلبانگ پیروزی انقلاب نشان از عشق و علاقه دانش‌آموزان بر این انقلاب و این آب و خاک است.

وی اضافه کرد: تلاشذما در مجموعه استانداری گلستان، آموزش و پرورش فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای تحصیل مناسب و پرورش درست فرزندانمان در مدارس است.

استاندار گلستان تصریح کرد: افتخار می‌کنیم به دختران سرزمینمان که ادامه دهنده راه و مسیر شهداء و ایثارگرانی هستند که برای امنیت و آرامش این مرز و بوم از جان گذشتند تا ما در آسایش باشیم.

زنگانه گفت: عدم همراهی مردم گلستان با اغتشاشگران در ناآرامی‌های اخیر نشان دهنده بصیرت و بینش بلند مردم استان به ویژه جوانان، دانشجویان و دانش‌آموزان است.

زنگانه گفت: در این ایام که چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را سپری می‌کنیم، با شکوه‌تر از گذشته بهذسمت آینده‌ای روشن‌تر از همیشه پیش می‌رویم.

وی در پایان بیان کرد: مسیر انقلاب اسلامی مسیر حق‌طلبی و عدالت‌خواهی است و در این مسیر استوار ایستاده‌ایم.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1012458