bidel
02 بهمن 1401 - 21:15

برگزاری نمایشگاه عکس ایران در گذر تاریخ در کازرون

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون از برگزاری نمایشگاه عکس ایران در گذر تاریخ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب در دهه فجر امسال نمایشگاه عکس ایران در گذر تاریخ در شهرستان کازرون به نمایش در خواهد آمد. 

وی ادامه داد: این برنامه با همکاری تعلیم و تربیت سپاه ناحیه کازرون، آموزش و پرورش شهرستان کازرون و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نگارخانه اداره ارشاد برگزار خواهد شد. 

فرمانده سپاه شهرستان کازرون تصریح کرد: نمایشگاه ایران در گذر تاریخ در شهرستان کازرون  از زمان دوره قاجار، پهلوی و انقلاب اسلامی  از تاریخ 3بهمن تا22بهمن برای عموم مردم به نمایش در خواهد آمد. 

وی با اشاره به اهداف این نمایشگاه گغت: برگزاری نمایشگاه ایران در گذر تاریخ شهرستان کازرون  با هدف جهاد تبیین با محوریت تاریخ، برای آشنا نمودن همه قشرهای خواهر و برادر به اینکه  دیروز کجا بوده ایم و امروز به کجا رسیده ایم. 

سرهنگ توکل در پایان با توجه افتتاحیه نمایشگاه از فردا دوشنبه 3 بهمن ساعت 13:00 در نگارخانه اداره ارشاد شهرستان کازرون و اینکه تماشای این نمایشگاه برای عموم آزاد می باشد از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آورد. 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 991553