bidel
11 بهمن 1401 - 02:17

۷۵ عنوان برنامه ویژه دهه مبارک فجر در کهگیلویه برگزار می شود

دهدشت_ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت کهگیلویه گفت: ۷۵ عنوان برنامه ویژه دهه مبارک فجر در شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر پور بهشت شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برنامه‌های ایام الله دهه فجر افزود: دهه فجر امسال با نام «ایران استوار و ۴۴ سال افتخار» نامگذاری شده و این برنامه‌ها در قالب ۷۵ عنوان در حوزه‌های مختلف و با فعال سازی قریب به ۱۸ کمیته در کهگیلویه محقق می‌شود.

پور بهشت برنامه‌ها در سطوح شهرستانی و درون سازمانی را با سه محور جهاد تبیین، امید آفرینی و خدمت گذاری در جامعه عنوان کرد.

وی با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری در مورد جهاد تبیین و برنامه ریزی دشمن در حوزه جنگ نرم، تاکید کرد: برنامه‌های مختلف و گسترده‌ای برای تبیین خدمات نظام در فضای حقیقی و مجازی از سوی سپاه تدارک دیده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت کهگیلویه با اشاره به محور جهاد امید آفرینی، گفت: برگزاری جشن‌های ویژه این ایام در نقاط مختلف شهرستان با برنامه «آوای چکاوک» و استفاده از ظرفیت ۵۰ هنرمند هم استانی در قالب کاروان‌های شاد پیمایی از ۱۹ بهمن ماه در معابر و مدارس اجرایی خواهد شد.

پور بهشت همچنین از برگزاری جشنواره بومی محلی دیشموک خبر داد و گفت: در بخش‌های مختلف برنامه‌های متنوع و متناسب با این ایام با محوریت پایگاه‌های مقاومت و اقشار مختلف بسیج برگزار خواهد شد.

وی اعزام کاروان‌های خدمات رسان اعم از توزیع بسته‌های معیشتی، جهیزیه، اعزام گروه‌های جهادی، پزشکی و میز خدمت با حضور مسئولین را از مهمترین برنامه‌های جهاد خدمت رسانی عنوان کرد.

پور بهشت با توجه به اهمیت مقابله با جنگ نرم دشمن، گفت: در جهت نکوداشت این ایام الله‌ها و جلوگیری از هدف دشمن برای کمرنگ کردن و کتمان ایام این دهه تمام تلاش خود را داشته باشیم.

در پایان این نشست طی حکمی از سوی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد «سید سجاد محمدیان» خبرنگار و فعال رسانه بعنوان مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان کهگیلویه معرفی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1009044