bidel
10 دی 1401 - 19:05

پیوست فرهنگی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

بوشهر- معاون مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اجرای پیوست فرهنگی در فضاهای ورزشی، گفت: اجرای پیوست فرهنگی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رمضانی بعد از ظهر شنبه در نخستین دوره تربیت مربی فرهنگی ویژه مربیان، ورزشکاران و مسئولان هیئت‌های ورزشی استان بوشهر، اظهار داشت، اولین دوره تربیت مربی فرهنگی به‌صورت استانی در استان بوشهر برگزار شد و منتخبین این دوره به مرحله منطقه‌ای و در پایان نیز به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

معاون مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: هدف از برگزاری این دوره تربیت مربیان فرهنگی برای جامعه ورزش کشور و سالم‌سازی فرهنگی محیط‌های ورزشی در مسیر درست ورزش قهرمانی است.

وی با تأکید بر کار فرهنگی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: فضای مجازی ناسالم می‌تواند قهرمانان ملی را از مسیر فرهنگی ورزش دور کند.

معاون مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به از اجرای پیوست فرهنگی در فضاهای ورزشی، گفت: با توجه به نیاز جامعه ورزش به برنامه‌های فرهنگی این مهم در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی در ورزش در هویت ملی، دینی و سلامت جامعه نقش به‌سزایی ایفا می‌کند، ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان در بعد گسترش پیوست فرهنگی در فضای ورزش کشور تلاش می‌کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 946291